Kohtume lauas!

Aviko kaubamärgi väärtused...

Kohtume laua juures!

Aviko usub, et vaatamata kiirele elutempole ja pidevale ajapuudusele, meile kõigile on vjalikud head, armsad suhted lähedaste inimestega - perekonnaga ja sõpradega.

Selleks, et tugevdada selliseid suhteid, oleks meil vaja leida iga päev aega, mil võiksime hetkeks puhata ja tulla kokku. Kokkusaamine laua juures on selleks suurepärane võimalus! Kokakunstiga tegelemine koos pere või sõpradega on mitte ainult lihtne toiduvalmistamine, vaid ka lõbus ajaviide, mil võib end loominguliselt väljendada ning avastada huvitavaid maitsekombinatsioone ja uusi toite. Tänu AVIKO toodetele, toiduvalmistamine koos lähedaste inimestega pole raske või aeganõudev tegevus, me oleme veendunud, et valmistatud toidud maitsevad hästi kõigile lauasolijaile. Jagades teistega koosvalmistatud toitu, me võime tõeliselt nautida koosveedetud hetki – degusteerida kõige hinnatumaid toite ja osaleda südamlikes vestlustes. Sellised hetked lähendavad meid!

See on põhjuseks, miks Aviko soovitab - Kohtume laua juures!

Mamma Mia! Mamma friikad!

Naturaalne maitse! Koorega! Nagu "kodus tehtud"! Need on Mama friikad - uus Aviko toode.
Kliki ja avasta rohkem!

Mis uut?

Aviko ajalugu...

Kuidas me viimaste aastate jooksul muutunud oleme...

50 aastat Avikot!

2012.aastal tähistasime imetlust väärt 50 aastat ettevõtlustegevuses, hiiglaslike uudislahenduste ja investeeringute poole sajandi raames. Ettevõte on arenenud, alates 1962. aastast, väikesest koopearatiivist, kus töötas 32 põllumeest, arenedes Euroopa liidriks, üheks neljast kõige suuremast kartuli ümbeertöötlejast kogu maailmas.