Kohtume lauas!

Meist

Õpi tundma Avikot

Aviko asutati rohkem kui 40 aastat tagasi (aastal 1962) Hollandis, Achterhoeki piirkonna farmetite ühisinitsiatiivina. Sellest alates on see arenendud rahvusvaheliseks organisatsiooniks seitsme vabrikuga kolmes Euroopa riigis ja müügiesindustega kaheksas riigis, moodustades osa Royal Cosun kontsernist. Aviko tooted jõuavad pea seitsmekümne riigini viiel kontinendil!


Kliki ja loe Aviko ajaloo ja oleviku kohta globaalsetel ja Euroopa turgudel, et õppida kuidas saavutada edu läbi töö sihikindluse.


Globaalne positsioon


Turuosa Euroopa ja maailma turgudel

Euroopa

Suuruselt teine kartulitoodete tootjaMaailm

Üks neljast maailma juhtivast kartulitöötlejatest

50 aastat AvikotKliki logole, et avastada rohkem!

"Üht ei saa Aviko puhul eitada: viimase 50 aasta jooksul on Aviko kasvanud kohalikust ettevõttest üle-euroopaliseks ettevõtteks – tipptasemel tegijaks oma valdkonnas, turuliidriks mitmetes riikides ja maailma suurimaks külmutatud friikartulite tootjaks! Kuigi viimased 50 aastat ei ole olnud Aviko jaoks lihtsad siis meie fookus on suunatud edasisele kasvule maailmaklassi tegijaks: ettevõtteks kuhu pöördutakse kui otsitakse laia valikut kartulitooteid; inspiratsiooni ja ehk ka üllatavad menüüd; ja teadmisi ja võimet aidata sind – klienti. 50 aastat Avikot: Maailmaklassi tegija!"
Martin van de Ven, tegevjuht


Üle 50 aasta kogemusi, intensiivset kasvu ja laienemist globaalsetele turgudele
Aviko töötleb enam kui 1700000 tonni kartuleid ühes aastas
Aasta 2005 - käive üle 400 miljoni euro
Aviko on tuntud 67 maailma riigis

Mamma Mia! Mamma friikad!

Naturaalne maitse! Koorega! Nagu "kodus tehtud"! Need on Mama friikad - uus Aviko toode.
Kliki ja avasta rohkem!

Mis uut?

Aviko ajalugu...

Kuidas me viimaste aastate jooksul muutunud oleme...

50 aastat Avikot!

2012.aastal tähistasime imetlust väärt 50 aastat ettevõtlustegevuses, hiiglaslike uudislahenduste ja investeeringute poole sajandi raames. Ettevõte on arenenud, alates 1962. aastast, väikesest koopearatiivist, kus töötas 32 põllumeest, arenedes Euroopa liidriks, üheks neljast kõige suuremast kartuli ümbeertöötlejast kogu maailmas.