Kohtume lauas!

Aviko läheb üle päevalille õlile

Alates jaanuarist 2011 kasutab Aviko oma eelküpsetatud toodetes puhast päevalilleõli

Päevalilleõli on kõrgekvaliteediline naturaalne toode mis annab väärtusliku panuse tervislikule toitumisele. Vähemalt 88% päevalilleõlist moodustub monoküllastumata ja polüküllastumata rasvadest. Küllastumata rasvad aitavad langetada vere kolesteroolisisaldust ja vähendavad sel viisil riski haigestuda südamehaigustesse.

Otsus kasutada eelküpsetamisel päevalilleõli esindab otsust toota tervislikku ja vastutustundlikku toitu. See samm viib Aviko vastavusse Euroopa juhistega vähendada küllastunud rasvade tarbimist. Samal ajal annab selge ja kuldne päevalilleõli kartulitele eriliselt puhta maitse ning atraktiivse ja naturaalse väljanägemise.


Hankides säästlikku päevalilleõli usaldusväärseltelt tarnijatelt saab Aviko kindel olla, et õli on toodetud vastutustundlikult ning samas kõrge kvaliteediga.

Mamma Mia! Mamma friikad!

Naturaalne maitse! Koorega! Nagu "kodus tehtud"! Need on Mama friikad - uus Aviko toode.
Kliki ja avasta rohkem!

Mis uut?

Aviko ajalugu...

Kuidas me viimaste aastate jooksul muutunud oleme...

50 aastat Avikot!

2012.aastal tähistasime imetlust väärt 50 aastat ettevõtlustegevuses, hiiglaslike uudislahenduste ja investeeringute poole sajandi raames. Ettevõte on arenenud, alates 1962. aastast, väikesest koopearatiivist, kus töötas 32 põllumeest, arenedes Euroopa liidriks, üheks neljast kõige suuremast kartuli ümbeertöötlejast kogu maailmas.