Meie väärtused

Kui mõtled KODU, mõtled – KÖÖK.

See on iga kodu soojalt tuksuv süda. Just köök on koht, kus igapäevaselt sünnib maagia. See on koht, kus õpime teadlikult tundma valmistatud toitude esimesi maitseid, pere kulinaarsete traditsioonide saladusi, mida edastatakse põlvkonnast põlvkonad ja parimaid koduseid toite. See on koht, kus sõnadel: PERE, ARMASTUS, LÄHEDUS on kõige õigem ja sügavaim tähendus ja nende ilu annavad edas südamega valmistatud maitsvaimad toidukorrad.

Köögis ja laua ümber lähedastega veedetud aeg ühise toiduvalmistamise, söögi jagamise, vestluste, naeruga on kõige õnnelikumad hetked, mis muutuvad erakordseteks mälestusteks ja ehitavad põlvkondade vahele püsivad sidemed. Need on hetked, mis on inimeseks olemise olemuseks, mis meid määratlevad ja on meie tsivilisatsiooni aluseks.

Viimastel aastatel on elu tunduvalt kiiremaks muutunud, igapäevases kiirustamises jääb puudu lähedastega veedetud ajast. Ühine söögikordade pühitsemine on tihti ainuke hetk päeva jooksul, et kogu perega kokku saada. Seepärast tahame kui Aviko osaleda ja toetada meie tarbijaid nendel väikestel, ent hinnalistel hetkedel, pakkudes tooteid ja lahendusi kaasaegsete vajaduste lahenduseks, hoolitsedes samaaegselt ilusate koduste traditsioonide, ühiste söömaaegade eest. Avikos teame väga hästi ise, et iga päev on väljakutse, et valmistada midagi erakordset ja maitsvat meie armsamatele. Seepärast on üheks Aviko kontseptsiooniks ühise keetmise ja toidusöömise toetamisel Nädal Avikoga keetmisega.

Need on 6 temaatilist päeva, mille juurde pakume inspiratsioone meie kvaliteetsetest kartulitest toodetega, mille tulemuseks on lihtsad ja igaühe poolt valmistatavad maitsvad ja tervislikud toidud.

         

Sest see, mis toiduvalmistamise juures on tähtsaim, on koosolemine... Seepärast – olgem koos AVIKOGA!

Kes me oleme?

Alates firma asutamisest 1962. aastal, on Aviko saanud üheks neljast suurimast kartulitöötlemise firmast maailmas. Kontsern Royal Cosun sai Aviko brändi ainuomanikuks aastal 2002. Turu osalusega, mille suurus on 50%, on turu liidriks jahutatud friikartulite kategoorias – meil õnnestus see saavutada, ühedades meie toodet puudutavad mitmeaastased kogemused ja laialdased teadmised suurepäraselt toimivate logistiliste protsessidega, eelkõige aga meie kliendile suunatud lähenemisega.

Valides Aviko, valite meie firma koos:
- dokumenteeritud kogemuste ja teadmistega
- suundumusega tarbija ja tema vajaduste täiele arusaamisele
- globaalse ulatuse ja tugeva positsiooniga Euroopas
- usuga stabiilsesse, kohalikku koostöösse ('Think global, act local')
- tugevate seostega tähtsaimate põllumajandustootjate ja aednikega
- laia, täieliku jahutatud ja külmutatud kartulitoodete pakkumisega
- innovatiivsusega lisandväärtusega toodete kategoorias
- spetsiaalsete, professionaalse müügiesindajate meeskonnaga nii jaemüügi kui kokakunsti alal
- usaldusväärse ja kindla logistikateenindusega nii külmutatud kui jahutatud toodete alal

Vestelgem... Tutvugem lähedamalt... Saagem kokku laua ümber!